Responsive image

O NAS

Dlaczego angielski i hiszpański w Pandzie w Szczepankowie to najlepszy wybór? Lista powodów jest długa!

SUPER KADRA

Pandę tworzą lektorki, dla których nauka języków obcych jest pasją, a praca z dziećmi- ogromną frajdą. Dzięki niezbadanym pokładom energii i kreatywności potrafią stworzyć nieszablonowe, dynamiczne zajęcia specjalnie dopasowane do każdej grupy. Nasze lektorki są pełne zaangażowania i wciąż się rozwijają, wprowadzając na lekcjach nowe metody nauczania, nowe technologie czy zapraszając specjalnych gości! To dzięki nim zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego w Pandzie są atrakcyjne i wesołe, tym samym zyskując na efektywności.

MAŁE GRUPY

Tworząc grupy bierzemy pod uwagę nie tylko wiek, ale także dojrzałość emocjonalną dzieci i poziom zaawansowania językowego. U najmłodszych grupy liczą max. 4 osoby, natomiast u starszych max. 6 osób. Dzięki takim kameralnym grupom lektor jest w stanie indywidualnie podejść do każdego ucznia i dostosować każde zajęcia do poziomu i zainteresowań grupy. Dzięki niewielkiej ilości osób każdy uczeń ma szansę wypowiedzi, a powtarzanie słownictwa czy granie w gry planszowe zyskuje na dynamice.

PRZYJAZNA I TWÓRCZA ATMOSFERA

Stwarzamy bezpieczną i przyjazną atmosferę do nauki. Zajęcia odbywają się w świetnie wyposażonej i przygotowanej sali Klubu Malucha "Żuczki" w Szczepankowie, dzięki czemu uczniowie mają wspaniałe miejsce do nauki języków obych. Naszym celem jest rozbudzenie pozytywnych skojarzeń z językiem obcym. Chcemy, by uczniowie z niecierpliwością czekali na nasze zajęcia. Tworzymy atmosferę, w której dzieci bezstresowo i z przyjemnością zanurzają się w języku obcym, traktując naukę nie jako przykry obowiązek czy męczarnię, a jako zabawę i przyjemność!

NAUKA W FORMIE ZABAWY

Nauka w Pandzie nigdy nie jest nudna! W naszej szkole wykorzystujemy naturalne procesy uczenia się poprzez gry i zabawy. Zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego są zawsze pomysłowe, dynamiczne i wesołe: śpiewamy, tańczymy, rymujemy i rapujemy, skaczemy, biegamy, gramy w gry planszowe i logiczne, a wszystko to w języku obcym! Podczas zajęć dzieci poznają także elementy kultury anglosaskiej i iberyjskiej, jak również dzięki zabawom role-play nauczą się używać języka obcego w naturalnych codziennych sytuacjach, takich jak zakupy, wizyta w restauracji czy gotowanie. W "Pandzie" wykorzystujemy również materiały dydaktyczne wykorzystywane w edukacji wczesnoszkolnej w krajach anglojęzycznych, takie jak tradycyjne piosenki, rymowanki czy historyjki. Wdrażamy także nowoczesne technologie i nowe metody nauczania- gry multimedialne, aplikacje na tablety. Atrakcyjne i różnorodne lekcje to gwarancja pełnego zaangażowania uczniów!

METODA IMMERSJI JĘZYKOWEJ- ZANURZENIE W JĘZYKU

To nauka języka za pomocą języka! U nas język angielski czy hiszpański nie jest tylko przedmiotem nauczania, ale jednocześnie narzędziem służącym do porozumiewania się już od pierwszej chwili. Na zajęciach lektorzy komunikują się wyłącznie w języku obcym, dając uczniom możliwość naturalnego przyswajania języka i osłuchania się z nim.

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

Sprawą priorytetową jest dla nas kontakt z rodzicami. Lektorki zawsze chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące postępów dziecka i jego motywacji na zajęciach, a także podpowiedzą, jak najlepiej powtarzać materiał językowy w domu. Co semestr wysyłamy mailowo szczegółowe raporty dotyczące dotychczasowych postępów w nauce, a także zainteresowań językowych ucznia, jego nastawienia, motywacji i indywidualnych cech. Zapraszamy również na zajęcia pokazowe, w trakcie których rodzice mogą ocenić postępy dziecka.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

Oferujemy możliwość odrabiania zajęć w innych równoległych grupach w przypadku nieobecności spowodowanej chorobą czy wyjazdem, co w przypadku dzieci jest szczególnie ważne. Wystarczy umówić się wcześniej telefonicznie bądź mailowo na dany termin.

Responsive image

Zadzwoń do nas: